NETFLİX’İN NEYE İHTİYACI VAR

Öncelikle herkese merhaba ilk yazıma hoş geldiniz. Bu yazıda Netflix’in bence nelere ihtiyacı olduğuna nelerini beğendim nelerini beğenmedim onlardan bahsedeceğim yazıyı okumayıp ya Netflix alsam mı diye düşünen arkadaşlar, düşünmeyin hemen şimdi tıklayarak satın alın.

Öncelikle Netflix’in  en güzel özelliğinden başlayalım.

İnternet hızınız ne kadar kötü olursa olsun izleyebiliyorsunuz, kalite düşüyor tabi ama hiç kör olacak şekilde düşmedi.

Diğer iyi yanları tabii ki de var
1-Bol seçenek cidden yeni içerik eklenmese bile oturup hepsini izlemenize ömür yetmeyebilir.Ve sürekli yeni içerikleer bir şekilde geliiyor buna en iyi örnek Bright nasıl bir filmdir ya o dizi olsun 8 bölüm aynı gün yayınlansın oturup izlerim tam öyle bir dizi

2- İlgi alaka üst düzey Beni tanıyanlar bilir İlk Netflix aldığım dönemde bir sorun ile karşılaşmıştım kredi kartım izin vermiyordu alım yapmama uygulama üzerinden bir arama gerçekleştirdim ve karşıma hoş hoşuma giden bir ses geldi 🙂 🙂  ve sorunumu çözdü görüşme sonunda netflix’e yürümüştüm Twitter üzerinden hatta.

3-Bu bir tek bende mi oluyor bilmiyorum ama uykumu tahmin ediyor.İşim gereği genelde uyumak üzereyken dizi film açarım diziyi açıyorum ve uyuya kalıyorum sonra bir bakıyorum son kaldığı yer benim cidden son aklımda kalan sahneye çok yakın kalan vakitlerde 3 aşağı 5 yukarı Bence bu süper bir şey diziyi açık unutup sezon bitirmiyorum. belki sadece bende böyledir bana böyle geliyordur.

4-1 Ay ücretsiz herkesin aklında sorular olabilir Netflix alsam mı alsam mı değer mi tekrarlıyorum NETFLİX ALMAYA DEĞER. Olay çok basit üye ol kredi kartı bilgilerini gir 1 ay ücretsiz dene sonra iptal et tabi edebilirsen çünkü içinden iptal etme isteği gelmeyecek. Netflix almak için tıkla

5-Ses kalitesi çoğu dizi film uygulamasından çok daha fazla iyi bir ses kalitesi vermekte

6-Mükemmel işler reklamalrına göz atma fırsatınız oldu mu olmadıysa bu yazıda bir kaç adet mevcut ve kesinlikle izleyin.

Netflix’in En kötü özelliğine gelecek olursak

Tüm aileniz tek bir kullanıcı adı şifre üzerinden giriyor ve herkes birbirinin profiline giriş yapabiliyor.

Diğer kötü  yanlarına gelecek olursak

1-Ben pc üzerinden izlerken genelde yatağa yada koltuğa uzanan bir izleyiciyim Netflix üzerinden bir izleme gerçekleştirirken hoşuma gitmeyen bir sahne olursa yada durdurmam gerekirse yada sevmediğim bir bölümü geçmeye çalışırken yerimden kalkıp pc başına geri geçmem gerekmekte bunun yerine Netflix kumanda özelliği olsa ben istersem telefonumdan o an değiştirme ileri sarma gibi özellikleri kullanabilsem, en azından kendi Profilim üzerinden bence süper bir özellik olur

2- Filtreleme özelliği çok kötü Ben o gün bir şey izlemek istiyorsam Bunu Türkçe dublaj Türkçe Alt yazı şeklinde ayırmak isterim yada Kategoriye ayırmak isterim Ama netflix buna izin vermiyor. O gün sadece Türkçe dublajı olan bir film izlemek istiyorum ne yapmam lazım 🙂

3-Türkçe dublajı internet üzerinde olup netflix’te olmayan filmler çok üzüyor beni Mesela bir film duyuyorum netflixte var giriyorum sadece İngilizcesi var sonra hayal kırıklığına uğruyorum.

4- Filmlerin sonunda vardır ya çıkış ekranı böyle katkıda bulunan herkes sırası ile çıkar önünüze oraya kadar gelmişim ve izlememişim çıkmışım yani film bitmiş Ama netflix halen bana profilimde izlemeye devam et diye gösteriyor bitti netflixcim o parça bitti izlemeyeceğim.

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir